Hakkımızda

proklinik aile fotografı hakkımızda
 

Hakkımızda

 

Proklinik Protez & Ortez Uygulama Merkezi, çeşitli nedenlerle kol ve bacaklarını kaybetmiş veya fiziksel yönde hareket kaybına sahip olan engellilerin yaşam kalitesini arttırmak ve sosyal faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla 2006 yılında İstanbul da kurulmuştur.

 

Sürekli insan hayatı için bilimi ve teknolojiyi en üst düzeyde takip etmeyi ilke edinen firmamız, alanında en az 4 yıl eğitim almış Ortotist & Prostetist kadrosu, yurt içi-yurt dışı eğitim, fuar ve özel  kursları düzenli takip eden ve kadrosunu farklı uygulama alanlarına göre katagorize eden yapısı ve tüm uygulamalarında T.S.E ve İSO 9001–2000 uluslararası kalite belgelerine sahip ürünleri tercih eden anlayışıyla kurulduğu günden günümüze uzanan kısa sürede sektörünün en seçkin ve en çok tercih edilen kurumlarından biri olmuştur.

 

Teknolojik ve kaliteli ürünleriyle sektöründeki örnek duruşunu korumak  Proklinik’in başlıca misyonudur. Proklinik, tüm faaliyetlerini hasta memnuniyeti odaklı yürüten, sektöründe sürekli farklılaşarak büyüyen bir kurum olarak yenilikleri en üst düzeyde takip etmeyi sürdürecektir.

Her türlü engelin aşıldığı yarınları  hazırlıyor olmanın mutluluğuyla.. ''Proklinikle ’hayata kaldığınız yerden devam edin’'